Для родителей:

Темы:Здоровий одяг для жіночих грудей

«Чи потрібно носити бюстгальтер?» - Таке питання хоча б раз у житті задавала собі, напевно, кожна жінка.

А зовсім недавно французький учений Жан-Дені Руйон з університету Безансона заявив, що носити його шкідливо і закликав прекрасних дам відмовитися від носіння цього непотрібного нижньої білизни.

Так давайте спробуємо розібратися, чи потрібно носити бюстгальтер, і чи правда, що через нього може зіпсуватися форма грудей і зростає ймовірність захворіти на рак молочної залози?

У світі до 90% всіх жінок носять бюстгальтер хоча б раз на тиждень, більшість же з нас носять цей предмет нижньої білизни щодня по багато годин. І купівля нового ліфчика стає одним з приємних моментів - адже різноманітність моделей, кольорів і тканин радує око. Але купувати і вибирати потрібно з розумом, щоб не завдати шкоди здоров'ю!

Види бюстгальтерів

На сьогоднішній день існує безліч видів бюстгальтерів. Ось найпопулярніші з них:

Спортивні бюстгальтери. Вони зроблені зі спеціального матеріалу, дуже щільно прилягають до тіла і тим самим забезпечують найкращу підтримку грудей. Широкі лямки і щільна гумка під грудьми запобігають її відвисання та освіта розтяжок.

Бюстгальтери з вкладишами. У нижній частині такого бюстгальтера є спеціальний кишеню для вкладишів, завдяки чому груди здається більше. Вкладиші можуть бути зроблені з силікону, гелю, спеціального матеріалу.

Бюстгальтери, що зменшують обсяги. Створені спеціально для жінок, охочих небагато зменшити свої пишні форми. Такі бюстгальтери скроєні з особливих лекалами, що дозволяє трохи приплюснути груди і розподілити її вшир по чашечці. У них передбачені кісточки і широкі лямки для кращої підтримки грудей.

Бюстгальтери, що підводять груди (push-up). Особливий крій бюстгальтерів цього виду призначений для того, щоб підняти і висунути вперед груди, завдяки чому візуально вона буде здаватися більш пишною.

Безшовні бюстгальтери. Вони зроблені з гладкого матеріалу з використанням нових технологій, завдяки чому шви практично непомітні навіть під тонкої трикотажної одягом.

Бюстгальтери без бретельок. У них достатньо жорстка конструкція і по нижньому контуру вшиті кісточки, щоб забезпечити максимальну підтримку грудей.

Кожна жінка сьогодні може підібрати собі елегантний і, що найголовніше, зручний бюстгальтер різних кольорів і форм. Ось тільки чи не йде краса на шкоду здоров'ю?

У чому користь бюстгальтера, або що впливає на форму грудей?

Багато жінок носять бюстгальтер тому, що, на їх думку, він захищає груди від можливої ​​деформації, інші вважають непристойним просвічують крізь майку або блузку контури грудей і сосків, третім не дозволяє ходити без нижньої білизни дрес-код.

Виробники білизни стверджують, що бюстгальтер:

  • перешкоджає розтягуванню тканин грудей і її деформації;
  • підтримує груди;
  • захищає від травм і тертя.

Але, з точки зору фізіології, все не зовсім вірно, адже груди невеликого розміру рідко відвисає дуже вже сильно, а пишна все одно втрачає форму від сили тяжіння.

Крім того, з віком відбуваються гормональні зміни, що впливають на м'язи і зв'язки, що також впливає і на вигляд грудей. Багато в чому її форма і пружність залежать від тренованості м'язів під молочною залозою та доглядом за шкірою.

А ще на форму і розмір грудей сильно впливають вагітність і пологи.

Другие статьи по теме:

Гормони гормонам різниця — три види гормонів

Хірургічне втручання впливає на груди — все в організмі взаємопов'язано

Кіста, як камінь на грудях — лікар виявив у вас кісту молочної залози

Про "пластику" грудей відверто — протипоказання є!

Чи потрібно носити бюстгальтер? — носіння бюстгальтера збільшує ризик розвитку раку молочної залози

Ендокринна теорія старіння — старість - це результат зниження кількості статевих гормонів

Непроханий гість на ім’я клімакс — ступінь між молодістю і старістю

Здоров'я грудей: ознаки норми — піклуватися про груди важливо не тільки з точки зору краси, але і здоров'я

Чи спадкові проблеми з грудьми? — однозначно відповісти складно

Як харчування впливає на здоров'я грудей — по-перше, це визначає обмін речовин

Груди і контрацептиви — істотний вплив


Рейтинг:
Статью читали 2355


Вернуться назад